Dziś zobaczycie moją bransoletkę, która nazywa się ,,Bransoletka shamballa,, (kupioną, ale umiem takie robić C: ). Moje koleżanki z klasy mogą się zgłaszać żebym im zrobiła z imieniem. Bransoletke bardzo łatwo się robi, oto moja sesja (skanowanie xdd) :
Tak wygląda rozłożona, gotowa do ściągnięcia na ręku bransoletka:
A zaś tak wygląda już jakby ,,ściągnięta,,:
A to moja łapka ^^. Tak wygląda na mojej łapce:
A teraz, skoro już o niej mówimy, pokaże instrukcje:
Instrukcja wzięta z yt (czyli: youtube). Ja na niej nauczyłam się robić te bransoletki C:
Może zaraz napiszę coś o czymś jeszcze :/~Magda



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz