czwartek, 19 lutego 2015

♥ Bransoletka shamballa ♥

Hey!
Dziś zobaczycie moją bransoletkę, która nazywa się ,,Bransoletka shamballa,, (kupioną, ale umiem takie robić C: ). Moje koleżanki z klasy mogą się zgłaszać żebym im zrobiła z imieniem. Bransoletke bardzo łatwo się robi, oto moja sesja (skanowanie xdd) :
Tak wygląda rozłożona, gotowa do ściągnięcia na ręku bransoletka:
 A zaś tak wygląda już jakby ,,ściągnięta,,:
 A to moja łapka ^^. Tak wygląda na mojej łapce:
A teraz, skoro już o niej mówimy, pokaże instrukcje:
Instrukcja wzięta z yt (czyli: youtube). Ja na niej nauczyłam się robić te bransoletki C:

Może zaraz napiszę coś o czymś jeszcze :/
~Magda

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz