Jak zrobić czat na bloga ? ^^
Teraz pokaże wam jak wstawić chat na bloga.
1.Wchodzisz na stronę xat.com
2.Klikamy w MAKE A CHAT BOX
3.Wybieramy rozmiar i tło.
4. Kopiujemy ten górny kod.
5.Jeśli chcemy przezroczysty czat klikamy w tą opcje TRANSPARENT BACKGROUND
6.Na naszym blogu klikamy w projekt.
7.Klikamy w dodaj gadżet tam gdzie chcemy umieścić nasz czat.
chat
czwartek, 19 lutego 2015
♥ Bransoletka shamballa ♥
Hey!
Dziś zobaczycie moją bransoletkę, która nazywa się ,,Bransoletka shamballa,, (kupioną, ale umiem takie robić C: ). Moje koleżanki z klasy mogą się zgłaszać żebym im zrobiła z imieniem. Bransoletke bardzo łatwo się robi, oto moja sesja (skanowanie xdd) :
Tak wygląda rozłożona, gotowa do ściągnięcia na ręku bransoletka:
A zaś tak wygląda już jakby ,,ściągnięta,,:
A to moja łapka ^^. Tak wygląda na mojej łapce:
~Magda
Dziś zobaczycie moją bransoletkę, która nazywa się ,,Bransoletka shamballa,, (kupioną, ale umiem takie robić C: ). Moje koleżanki z klasy mogą się zgłaszać żebym im zrobiła z imieniem. Bransoletke bardzo łatwo się robi, oto moja sesja (skanowanie xdd) :
Tak wygląda rozłożona, gotowa do ściągnięcia na ręku bransoletka:
A zaś tak wygląda już jakby ,,ściągnięta,,:
A to moja łapka ^^. Tak wygląda na mojej łapce:
A teraz, skoro już o niej mówimy, pokaże instrukcje:
Instrukcja wzięta z yt (czyli: youtube). Ja na niej nauczyłam się robić te bransoletki C:
Może zaraz napiszę coś o czymś jeszcze :/~Magda
środa, 18 lutego 2015
♥ Powitanie nowego bloga ♥
Hejka!
Dzisiaj powitacie mojego nowego bloga! Będzie on o modzie dla nastolatków. Będę wpisywać tu różne notki, np. jak zrobić jakąś bransoletkę lub jak się ubrać na dyskotekę. Na tym blogu będą czasami znajdowały się instrukcje jak wstawić chat itp. Myślę, że spodoba wam się mój blog. To do następnego posta!
~Magda
Dzisiaj powitacie mojego nowego bloga! Będzie on o modzie dla nastolatków. Będę wpisywać tu różne notki, np. jak zrobić jakąś bransoletkę lub jak się ubrać na dyskotekę. Na tym blogu będą czasami znajdowały się instrukcje jak wstawić chat itp. Myślę, że spodoba wam się mój blog. To do następnego posta!
~Magda
Subskrybuj:
Posty (Atom)










